MIC24085FYML-TX

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MIC24085FYML-TX

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
18V, 3A, 1MHZ, HIGH-PERFORMANCE,
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
312000
Fletët e të dhënave në internet
MIC24085FYML-TX PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):4.5V
 • tension - hyrje (maksimum):18V
 • tension - dalje (min/fiks):5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:3A
 • frekuenca - ndërrimi:1MHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-QFN (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
FAN53200UC35X

FAN53200UC35X

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR

Në magazinë: 3 000

$0.45000

TPS54262QPWPRQ1

TPS54262QPWPRQ1

Rochester Electronics

TPS54262-Q1 AUTOMOTIVE 3.6V TO 6

Në magazinë: 12 231

$2.40000

LT1944-1EMS#TRPBF

LT1944-1EMS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BOOST ADJ DL 10MSOP

Në magazinë: 0

$2.76321

XC9258B28EMR-G

XC9258B28EMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

TPS62813QWRWYRQ1

TPS62813QWRWYRQ1

Texas

IC POWER MANAGEMENT

Në magazinë: 0

$2.81000

AP3427MDNTR-G1

AP3427MDNTR-G1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG BUCK ADJ 1A DL 10DFN

Në magazinë: 102

$0.80000

LM53601MQDSXRQ1

LM53601MQDSXRQ1

Texas

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 10WSON

Në magazinë: 0

$4.85000

LM2577S-ADJ

LM2577S-ADJ

Texas

IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263

Në magazinë: 226

$11.24000

RT8068AZQW

RT8068AZQW

Richtek

IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 10WDFN

Në magazinë: 0

$1.42000

FAN2012EMPX

FAN2012EMPX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A 6MLP

Në magazinë: 290 051 000

$2.06000

Kategoria e produkteve

Top