AOZ3046PI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AOZ3046PI

Prodhuesi
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Përshkrim
IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 8SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AOZ3046PI PDF
hetim
 • seri:EZBuck™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):7.5V
 • tension - hyrje (maksimum):18V
 • tension - dalje (min/fiks):0.8V
 • tension - dalje (maksimumi):15.3V
 • rrymë - dalje:4A
 • frekuenca - ndërrimi:500kHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SO-EP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT8570IDD-1#PBF

LT8570IDD-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULT CONFG ADJ 375MA 8DFN

Në magazinë: 941

$6.63000

XC9236G23CER-G

XC9236G23CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

XC9237B25D4R-G

XC9237B25D4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

XC9258B29CER-G

XC9258B29CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

XC9142D49CER-G

XC9142D49CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

TPS612592YFFT

TPS612592YFFT

Texas

IC REG BOOST 5.2V 3.9A 9DSBGA

Në magazinë: 4 251 250

$1.53000

XC9260B22DER-G

XC9260B22DER-G

Torex Semiconductor Ltd.

1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE

Në magazinë: 0

$0.80494

FAN2012EMPX

FAN2012EMPX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A 6MLP

Në magazinë: 290 051 000

$2.06000

LT1576CS8#PBF

LT1576CS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJ 1.5A 8SOIC

Në magazinë: 279

$6.58000

XC9237C1ACER-G

XC9237C1ACER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

Kategoria e produkteve

Top