LMV1015XR-25

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LMV1015XR-25

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
AUDIO PREAMPLIFIER, 1 CHANNEL(S)
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - audio
Seria
-
Instock
750
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Class AB
 • lloji i daljes:1-Channel (Mono)
 • fuqia maksimale e daljes x kanalet @ ngarkesë:-
 • tension - furnizim:2V ~ 5V
 • veçoritë:-
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:4-DSBGA
 • paketë / kuti:4-XFBGA, DSBGA
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LC07424LP-MPB-E

LC07424LP-MPB-E

Rochester Electronics

AUDIO CODEC AMPLIFIER

Në magazinë: 80 161

$2.58000

TAS5414ATDKDRQ1

TAS5414ATDKDRQ1

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER, 116W, 4 CHANNEL

Në magazinë: 39 390

$25.88000

TPA711DG4

TPA711DG4

Texas

IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.74517

TAS5731PHPR

TAS5731PHPR

Rochester Electronics

TAS5731 20-W STEREO (2.1) CLASS-

Në magazinë: 187 689

$2.81000

BD5468GUL-E2

BD5468GUL-E2

ROHM Semiconductor

IC AMP CLASS D MONO 700MW 9VCSP

Në magazinë: 2 788

$1.36000

LM4898LD/NOPB

LM4898LD/NOPB

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER, 1.4W, 1 CHANNEL

Në magazinë: 0

$0.60000

TAS5614PHDR

TAS5614PHDR

Texas

IC AMP D MONO/STER 300W 64HTQFP

Në magazinë: 0

$7.15848

MAX9763ETI

MAX9763ETI

Rochester Electronics

STEREO AUDIO POWER AMPLIFIER

Në magazinë: 2 668

$1.07000

LM4805LQ/NOPB

LM4805LQ/NOPB

Rochester Electronics

AUDIO AMPLIFIER, 1.2W, 1 CHANNEL

Në magazinë: 13 000

$2.40000

LM48580TL/NOPB

LM48580TL/NOPB

Texas

IC AMP CLASS H MONO 12DSBGA

Në magazinë: 0

$0.95061

Kategoria e produkteve

Top