BCM56063A0KFSBG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BCM56063A0KFSBG

Prodhuesi
Broadcom
Përshkrim
16-PORT 2.5GE MANAGED SWITCH +
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - çelsat e sinjalit, multiplekser, dekoder
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • qarku:-
 • qarqe të pavarura:-
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • burimi i furnizimit me tension:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PI4MSD5V9545ALE

PI4MSD5V9545ALE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC BUS SWITCH 2 X 1:4 20TSSOP

Në magazinë: 0

$1.39500

CD22M3494EZR5276

CD22M3494EZR5276

Rochester Electronics

IC CROSSPOINT SW 1 X 16:8 40DIP

Në magazinë: 1 535

$3.42000

FSTU3253MTC

FSTU3253MTC

Rochester Electronics

MUX AND DEMUX/DECODER

Në magazinë: 2 350

$0.40000

PI74FCT399TS

PI74FCT399TS

Rochester Electronics

FAST QUAD DUAL-PORT REGISTER

Në magazinë: 468

$0.84000

CD74ACT257SM

CD74ACT257SM

Rochester Electronics

QUAD 2-INPUT MUX

Në magazinë: 0

$0.09000

SN74CBTLV3253PW

SN74CBTLV3253PW

Texas

IC MUX/DEMUX 2 X 4:1 16TSSOP

Në magazinë: 317

$1.04000

SN74CBT3125CRGYR

SN74CBT3125CRGYR

Rochester Electronics

IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14VQFN

Në magazinë: 122 830

$0.25000

CD74AC139M

CD74AC139M

Rochester Electronics

IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC

Në magazinë: 11 409

$0.30000

SN74HC139APWR

SN74HC139APWR

Rochester Electronics

DECODER/DEMULTIPLEXER DUAL 2-TO-

Në magazinë: 8 000

$0.14000

MAX9390EHJ+T

MAX9390EHJ+T

Rochester Electronics

IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 32TQFP

Në magazinë: 27 500

$9.36000

Kategoria e produkteve

Top