NCP1071STBT3G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCP1071STBT3G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC REG SW 700V SMPS SOT223-4
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
Pmic - konvertues AC DC, ndërprerës offline
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NCP1071STBT3G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • izolimi i daljes:Isolated
 • ndërprerësit e brendshëm:Yes
 • tension - prishje:700V
 • topologji:Flyback
 • tension - nisje:8.2 V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):6.3V ~ 10V
 • cikli i detyrës:68%
 • frekuenca - ndërrimi:100kHz
 • fuqia (vat):14 W
 • mbrojtje nga gabimet:Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
 • veçoritë e kontrollit:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • paketë / kuti:TO-261-4, TO-261AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-223 (TO-261)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
INN3677C-H601-TL

INN3677C-H601-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWITCH SR CONTROL

Në magazinë: 1 796

$2.71000

UCC28221DG4

UCC28221DG4

Texas

IC REG CTRLR FLYBK ISO CM 16SOIC

Në magazinë: 0

$4.36550

FSQ321LX

FSQ321LX

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD

Në magazinë: 1 661

$0.65000

LT3798MPMSE#TRPBF

LT3798MPMSE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC FLYBACK CTLR 100V ISO 16MSOP

Në magazinë: 0

$9.38000

AP3790MTR-G1

AP3790MTR-G1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG CONTROLLER 8SO

Në magazinë: 3 880

$0.86000

LNK6666V

LNK6666V

Power Integrations

IC OFF-LINE SWITCH PWM 12DIP

Në magazinë: 1 025

$0.96000

FSQ0465RSLDTU

FSQ0465RSLDTU

Rochester Electronics

2A, 75.8KHZ SWITCHING FREQ-MAX

Në magazinë: 52 484

$0.76000

UCC28880DR

UCC28880DR

Texas

IC OFF-LINE SWITCH PWM 7SOIC

Në magazinë: 2 859

$1.69000

LNK604DG-TL

LNK604DG-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWIT CV/CC HV 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.72000

MIC38C42AYMM-TR

MIC38C42AYMM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR PWM CM 8MSOP

Në magazinë: 0

$1.61000

Kategoria e produkteve

Top