MAX718ESE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX718ESE

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
FLASH MEMORY POWER-SUPPLY REG
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - qëllim të veçantë
Seria
-
Instock
850
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • aplikacionet:-
 • tension - hyrje:-
 • numri i daljeve:-
 • tension - dalje:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ISL95861HRTZ

ISL95861HRTZ

Intersil (Renesas Electronics America)

SINGLE RAIL 5-PHASE PWM CONTROLL

Në magazinë: 0

$7.93251

MAX17511GTL+

MAX17511GTL+

Maxim Integrated

IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN

Në magazinë: 60

$9.01000

ISL6310CRZ

ISL6310CRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC REG CTRLR DDR 1OUT 32QFN

Në magazinë: 0

$3.55440

TPS51632RSMR

TPS51632RSMR

Rochester Electronics

PHASE D-CAP STEP-DOWN DRIVERLESS

Në magazinë: 30 000

$2.41000

MAX823MEXK+T

MAX823MEXK+T

Rochester Electronics

POWER SUPPLY MANAGEMENT CIRCUIT,

Në magazinë: 15 000

$2.49000

MIC29510-5.0WT

MIC29510-5.0WT

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CONV INTEL 1OUT TO220-3

Në magazinë: 120

$5.09000

XCM414B057D2-G

XCM414B057D2-G

Torex Semiconductor Ltd.

VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI

Në magazinë: 0

$0.46523

ISL62883CIRTZ

ISL62883CIRTZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC REG CTRL IMVP-6.5 1OUT 40TQFN

Në magazinë: 6 001 560

$8.53000

MIC9131YM

MIC9131YM

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR TELECOM 1OUT 16SOIC

Në magazinë: 69

$3.77000

XCM414B071D2-G

XCM414B071D2-G

Torex Semiconductor Ltd.

VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI

Në magazinë: 0

$0.46523

Kategoria e produkteve

Top