ISL28023FR12Z

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL28023FR12Z

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC VOLT MONITOR PRECISION 24QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - kontrollorët e furnizimit me energji elektrike, monitorët
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ISL28023FR12Z PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • aplikacionet:Digital Power Monitor
 • tension - hyrje:0V ~ 60V
 • tension - furnizim:3V ~ 5.5V
 • rrymë - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-QFN (4x4)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-8425AAAPA-TF-G

S-8425AAAPA-TF-G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC POWER SUPPLY SWITCHING 8SON

Në magazinë: 0

$0.67522

NCP4354BDR2G

NCP4354BDR2G

Rochester Electronics

POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ

Në magazinë: 1 763

$0.28000

ADP1032ACPZ-3-R7

ADP1032ACPZ-3-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

ISO UPMU & DIGI 3.3VOUT2

Në magazinë: 483

$11.17000

LTC2992IDE#TRPBF

LTC2992IDE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN

Në magazinë: 0

$6.40500

FAN7680N

FAN7680N

Rochester Electronics

POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED

Në magazinë: 176 710

$0.53000

LM3880MFE-1AC/NOPB

LM3880MFE-1AC/NOPB

Texas

IC PWR SUPPLY SEQUENCER SOT23-6

Në magazinë: 810

$1.60000

MP6905GS-Z

MP6905GS-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

FAST TURN-OFF, INTELLIGENT RECTI

Në magazinë: 0

$0.52500

FAN6248HAMX

FAN6248HAMX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

LLC SR CONTROLLER

Në magazinë: 2 393

$1.22000

LTC2923IMS#TRPBF

LTC2923IMS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC PWR SUPPLY CONTROLLER 10MSOP

Në magazinë: 0

$4.60600

NCV360SNT1G

NCV360SNT1G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG OVLO 20V 5TSOP

Në magazinë: 0

$0.24746

Kategoria e produkteve

Top