MC33FS4502CAE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC33FS4502CAE

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
SYSTEM BASIS CHIP LINEAR 0.5A V
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - menaxhimi i energjisë - i specializuar
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MC33FS4502CAE PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Active
  • aplikacionet:System Basis Chip
  • rrymë - furnizim:-
  • tension - furnizim:1V ~ 5V
  • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:48-LQFP Exposed Pad
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-LQFP (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC4360CSC8-1#TRMPBF

LTC4360CSC8-1#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OVERVOLTAGE PROT CONT SC70-8

Në magazinë: 0

$3.20000

TPS65232A0RHA

TPS65232A0RHA

Rochester Electronics

POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT, AD

Në magazinë: 1 255

$4.75000

MC33FS4500CAER2

MC33FS4500CAER2

NXP Semiconductors

SYSTEM BASIS CHIP LINEAR 0.5A V

Në magazinë: 0

$6.82770

TPS658621AZGUR-1

TPS658621AZGUR-1

Rochester Electronics

POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT

Në magazinë: 126 000

$7.94000

UC3901DTR

UC3901DTR

Texas

IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC

Në magazinë: 0

$3.42183

MXD1817UR31+T

MXD1817UR31+T

Rochester Electronics

POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT, FI

Në magazinë: 14 900

$2.33000

MVR5510AMDAHES

MVR5510AMDAHES

NXP Semiconductors

IC PMIC VR5510 ASIL-D

Në magazinë: 0

$12.04500

L9300TD80T

L9300TD80T

STMicroelectronics

FLEXIBLE U-CHIP FOR BRAKING & TR

Në magazinë: 0

$9.18750

MC34PF1550A1EP

MC34PF1550A1EP

NXP Semiconductors

POWER MANAGEMENT IC: 3 BUCK REGS

Në magazinë: 0

$4.47563

AD53041KRP

AD53041KRP

Rochester Electronics

HIGH SPEED ACTIVE LOAD

Në magazinë: 3 746

$38.92000

Kategoria e produkteve

Top