SI5338A-B10581-GMR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI5338A-B10581-GMR

Prodhuesi
Silicon Labs
Përshkrim
IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - specifike e aplikacionit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • pll:-
 • qellimi kryesor:-
 • hyrje:-
 • prodhimit:-
 • numri i qarqeve:-
 • raporti - hyrje:dalje:-
 • diferencial - hyrje:dalje:-
 • frekuenca - max:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
9FGU0841AKILFT

9FGU0841AKILFT

Renesas Electronics America

VFQFPN 6.00X6.00X0.90 MM, 0.40MM

Në magazinë: 0

$2.72210

557G-05ALFT

557G-05ALFT

Renesas Electronics America

IC CLK SOURCE QUAD DIFF 20-TSSOP

Në magazinë: 2 936

$3.26000

SI5338M-B05283-GMR

SI5338M-B05283-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$10.56000

SI5338N-B07562-GMR

SI5338N-B07562-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59500

SI5338A-B09308-GMR

SI5338A-B09308-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN

Në magazinë: 0

$14.59500

SI5338B-B05395-GMR

SI5338B-B05395-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$12.42000

CDCU877RHAT

CDCU877RHAT

Texas

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 40VQFN

Në magazinë: 470

$8.77000

SI5338A-B08675-GMR

SI5338A-B08675-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59500

SI5338K-B09009-GM

SI5338K-B09009-GM

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59493

SI5338K-B04913-GMR

SI5338K-B04913-GMR

Silicon Labs

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU

Në magazinë: 0

$14.59500

Kategoria e produkteve

Top