PI6C5912012ZDIEX

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PI6C5912012ZDIEX

Prodhuesi
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
Përshkrim
IC CLOCK BUFFER W-QFN6060-40
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - tamponat e orës, drejtuesit
Seria
-
Instock
3000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Fanout Buffer (Distribution)
 • numri i qarqeve:1
 • raporti - hyrje:dalje:2:12
 • diferencial - hyrje:dalje:Yes/Yes
 • hyrje:Differential or Single-Ended
 • prodhimit:LVPECL
 • frekuenca - max:2 GHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 3.465V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:40-WFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:40-TQFN (6x6)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ZL40260QGF1

ZL40260QGF1

Roving Networks / Microchip Technology

CITRINE ZL40260 ES4 ENGCBA ETQFP

Në magazinë: 1 500

$5.07000

49FCT806APYG

49FCT806APYG

Flip Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER, FCT SERIE

Në magazinë: 0

$3.75000

CY29949AXI

CY29949AXI

Rochester Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER

Në magazinë: 10 931

$4.73000

74FCT3807SOG

74FCT3807SOG

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 20SOIC

Në magazinë: 293

$1.68000

SY58012UMG-TR

SY58012UMG-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC CLK BUFFER 1:2 5GHZ 16MLF

Në magazinë: 1 065

$11.41000

83940DYILFT

83940DYILFT

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 2:18 250MHZ 32TQFP

Në magazinë: 0

$7.36000

PI6C5946004ZHIEX

PI6C5946004ZHIEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

CLOCK/ DATA FANOUT BUIFFER

Në magazinë: 3 497

$6.31000

CY29658AI

CY29658AI

Rochester Electronics

PLL BASED CLOCK DRIVER

Në magazinë: 1 954

$5.14000

QS52806TSO

QS52806TSO

Rochester Electronics

LOW SKEW CLOCK DRIVER/BUFFER

Në magazinë: 0

$3.13000

CY23S05SC-1

CY23S05SC-1

Rochester Electronics

PLL BASED CLOCK DRIVER

Në magazinë: 0

$1.19000

Kategoria e produkteve

Top