AT97SC3204-U2A1A-20

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AT97SC3204-U2A1A-20

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC CRYPTO TPM LPC 28TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikrokontrollues - specifik për aplikim
Seria
-
Instock
1109
Fletët e të dhënave në internet
AT97SC3204-U2A1A-20 PDF
hetim
 • seri:CryptoController™
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • aplikacionet:Trusted Platform Module (TPM)
 • procesor bërthamë:AVR
 • lloji i memories së programit:EEPROM
 • seri kontrollues:-
 • madhësia e dashit:-
 • ndërfaqe:LPC
 • numri i i/o:-
 • tension - furnizim:3.3V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
37C665CLVTQFP

37C665CLVTQFP

Rochester Electronics

SUPER I/O FLOPPY DISK CONTROLLER

Në magazinë: 0

$18.09000

NH82810

NH82810

Rochester Electronics

GRAPHICS AND MEMORY CONTROLLER H

Në magazinë: 5 400

$13.75000

CYUSB3302-BVXC

CYUSB3302-BVXC

Cypress Semiconductor

USB SUPER SPEED HUBS

Në magazinë: 0

$4.53804

14450R-500

14450R-500

Echelon by Adesto

TRANC CHIP W/INTEGRATED NEURON C

Në magazinë: 1 928

$9.19000

CY8C20336A-24LQXI

CY8C20336A-24LQXI

Cypress Semiconductor

IC CAPSENSE PSOC 8K FLASH 24QFN

Në magazinë: 8

$4.44000

MLX81106KDC-CAA-000-SP

MLX81106KDC-CAA-000-SP

Melexis

IC LIN SWITCH IO CTRL 8SOIC

Në magazinë: 58

$2.91000

91C100GTQFP

91C100GTQFP

Rochester Electronics

FAST ETHERNET CONTROLLER

Në magazinë: 0

$29.70000

AT97SC3205T-H3M4C-00

AT97SC3205T-H3M4C-00

Roving Networks / Microchip Technology

FF IND I2C TPM 4X4 32VQFN CEK

Në magazinë: 1 041

$3.64000

CP82C37AB6005

CP82C37AB6005

Rochester Electronics

DMA CONTROLLER, 4 CHANNEL(S), 8M

Në magazinë: 0

$3.71000

MD82C59A/B

MD82C59A/B

Rochester Electronics

INTERRUPT CONTROLLER, 80C86; 80C

Në magazinë: 29

$99.01000

Kategoria e produkteve

Top