74AUP3G3404GS,115

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74AUP3G3404GS,115

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
NOW NEXPERIA 74AUP3G3404GS - INV
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjikë - porta dhe inverterë - shumëfunksionale, të konfigurueshme
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74AUP
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:Buffer/Inverter
 • numri i qarqeve:3
 • numri i hyrjeve:3 Input (2, 1)
 • hyrja e këmbëzës schmitt:No
 • lloji i daljes:Single-Ended
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:4mA, 4mA
 • tension - furnizim:0.8V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-XFDFN
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-XSON, SOT1203 (1.35x1)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74LVC14APW/S505118

74LVC14APW/S505118

Rochester Electronics

INVERTER, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 13 272

$0.08000

SN74AUP1G58DBVR

SN74AUP1G58DBVR

Texas

IC CONFIG MULT-FUNC GATE SOT23-6

Në magazinë: 2 809

$0.50000

74AXP2G3404GNH

74AXP2G3404GNH

Nexperia

IC BUFFER INVERTER SGL X2SON6Q

Në magazinë: 0

$0.20520

MC100EP01DG

MC100EP01DG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE OR/NOR ECL 4INPUT 8SOIC

Në magazinë: 78

$9.02000

SN74LVC06ANS

SN74LVC06ANS

Rochester Electronics

IC INVERTER HEX 14SO

Në magazinë: 28 217

$0.15000

100329DC

100329DC

Rochester Electronics

TTL TO ECL TRANSCEIVER

Në magazinë: 2 410

$26.49000

MC100EL12DTG

MC100EL12DTG

Rochester Electronics

OR-AND GATE

Në magazinë: 18 855

$3.00000

SN74AUP1G97DSFR

SN74AUP1G97DSFR

Texas

IC GATE MULT-FUNC CONFIG 6SON

Në magazinë: 2 747

$0.50000

74AUP1G58GXZ

74AUP1G58GXZ

Nexperia

IC GATE CONFIG MULTI-FUNC X2SON6

Në magazinë: 0

$0.14813

MC100EL07DTR2G

MC100EL07DTR2G

Rochester Electronics

XOR/XNOR GATE

Në magazinë: 2 500

$3.00000

Kategoria e produkteve

Top