NC7SZ57P6X

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NC7SZ57P6X

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC LOGIC GATE UNIV 2INPUT SC70-6
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjikë - porta dhe inverterë - shumëfunksionale, të konfigurueshme
Seria
-
Instock
46000
Fletët e të dhënave në internet
NC7SZ57P6X PDF
hetim
 • seri:7SZ
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:Configurable Multiple Function
 • numri i qarqeve:1
 • numri i hyrjeve:3
 • hyrja e këmbëzës schmitt:No
 • lloji i daljes:Single-Ended
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 32mA
 • tension - furnizim:1.65V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-TSSOP, SC-88, SOT-363
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-88 (SC-70-6)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74LVC1G57DW-7

74LVC1G57DW-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC CONFIG MULT-FUNC GATE SOT363

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$0.32000

74LVC1G58GW,125

74LVC1G58GW,125

Nexperia

IC CONFIG MULTI-FUNC GATE 6TSSOP

Në magazinë: 220 000

Me porosi: 220 000

$0.39000

SN74LVC1G98QDCKRQ1

SN74LVC1G98QDCKRQ1

Rochester Electronics

SN74LVC1G98-Q1 AUTOMOTIVE CATALO

Në magazinë: 900 000

Me porosi: 900 000

$3.49200

SN74AUP1G98DCKR

SN74AUP1G98DCKR

Texas

IC CONFIG MULT-FUNC GATE SC70-6

Në magazinë: 300 000

Me porosi: 300 000

$0.10000

74LVC1G57W6-7

74LVC1G57W6-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC CONFIG MULT-FUNC GATE SOT26

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$0.35000

74LVC1G57FZ4-7

74LVC1G57FZ4-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC LOGIC GATE/INVERTER

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.10145

MC100E104FN

MC100E104FN

Rochester Electronics

AND/NAND GATE

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$6.00000

DM74LS14SJX

DM74LS14SJX

Rochester Electronics

INVERTER, LS SERIES

Në magazinë: 3 900

Me porosi: 3 900

$0.09000

74LVC1G98GW,125

74LVC1G98GW,125

Nexperia

IC CONFIG MULTI FUNC GATE 6TSSOP

Në magazinë: 3 000 000

Me porosi: 3 000 000

$0.36000

SN74LVC1G97DCK3

SN74LVC1G97DCK3

Texas

IC LOGIC GATE

Në magazinë: 120

Me porosi: 120

$0.42000

Kategoria e produkteve

Top