74LVC1GU04GV/C4125

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74LVC1GU04GV/C4125

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
INVERTER, LVC/LCX/Z SERIES
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjikë - porta dhe inverterë - shumëfunksionale, të konfigurueshme
Seria
-
Instock
170550
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:-
 • numri i qarqeve:-
 • numri i hyrjeve:-
 • hyrja e këmbëzës schmitt:-
 • lloji i daljes:-
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74AUP3G0434DC125

74AUP3G0434DC125

Rochester Electronics

INVERTER, AUP/ULP/V SERIES

Në magazinë: 2 600

$0.32000

100102DC

100102DC

Rochester Electronics

OR/NOR GATE, 100K SERIES

Në magazinë: 3 027

$1.85000

SN74LVC04DR

SN74LVC04DR

Rochester Electronics

INVERTER

Në magazinë: 3 500

$0.06000

CD4048BMT

CD4048BMT

Rochester Electronics

LOGIC CIRCUIT, CMOS, PDSO16

Në magazinë: 8 750

$0.28000

74AUP1G0832GM,115

74AUP1G0832GM,115

Nexperia

IC GATE AND/OR 3-IN 6-XSON

Në magazinë: 9 849

$0.37000

SN74LVC1G58DCKRE4

SN74LVC1G58DCKRE4

Texas

IC MULTI-FUNC GATE CONFIG SC70-6

Në magazinë: 0

$0.11857

100329DC

100329DC

Rochester Electronics

TTL TO ECL TRANSCEIVER

Në magazinë: 2 410

$26.49000

7406PC

7406PC

Rochester Electronics

INVERTER

Në magazinë: 6 236

$0.30000

SN74LV14DBLE

SN74LV14DBLE

Rochester Electronics

INVERTER

Në magazinë: 2 000

$0.10000

74LS04DC

74LS04DC

Rochester Electronics

INVERTER, LS SERIES

Në magazinë: 0

$0.15000

Kategoria e produkteve

Top