MT57W2MH8CF-5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT57W2MH8CF-5

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
DDR SRAM, 2MX8, 0.45NS PBGA165
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
518
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:-
 • formati i memories:-
 • teknologjisë:-
 • madhësia e kujtesës:-
 • ndërfaqja e kujtesës:-
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
7005S25G

7005S25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$55.95000

S29GL512S11FAIV10

S29GL512S11FAIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA

Në magazinë: 0

$6.92283

CY14B108K-ZS45XIT

CY14B108K-ZS45XIT

Cypress Semiconductor

IC NVSRAM 8MBIT PAR 44TSOP II

Në magazinë: 0

$56.22000

S29GL128N11TFI020

S29GL128N11TFI020

Rochester Electronics

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 678

$4.00000

IS43LR16640A-6BLI-TR

IS43LR16640A-6BLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60TWBGA

Në magazinë: 0

$9.01500

71V65903S80PFGI

71V65903S80PFGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$20.39069

FEMC008GBG-T340

FEMC008GBG-T340

Flexxon

IC FLASH 64GBIT EMMC 153FBGA

Në magazinë: 5

$17.85000

AS7C316096A-10TINTR

AS7C316096A-10TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$18.22500

AM27S181A/BUA

AM27S181A/BUA

Rochester Electronics

AM27S181 - OTP ROM, 1KX8, 50NS

Në magazinë: 364

$100.73000

48L640T-I/SN

48L640T-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EERAM 64KBIT SPI 66MHZ 8SOIC

Në magazinë: 4 031

$0.87000

Kategoria e produkteve

Top