MT41K64M16TW-107 AUT:J

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT41K64M16TW-107 AUT:J

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 96FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - DDR3L
 • madhësia e kujtesës:1Gb (64M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:933 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:20 ns
 • tension - furnizim:1.283V ~ 1.45V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:96-TFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:96-FBGA (8x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
24LC04BH-E/ST

24LC04BH-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.33000

IS61QDB21M18A-250B4LI

IS61QDB21M18A-250B4LI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165LFBGA

Në magazinë: 0

$32.37958

CY7C1328S-133AXI

CY7C1328S-133AXI

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 1 708

$7.06000

FM25V05-G

FM25V05-G

Rochester Electronics

IC FRAM 512KBIT SPI 40MHZ 8SOIC

Në magazinë: 137

$9.58000

S29GL01GT12TFN013

S29GL01GT12TFN013

Cypress Semiconductor

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 0

$10.80000

SST25WF020AT-40I/CS

SST25WF020AT-40I/CS

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 2MBIT SPI 40MHZ 8CSP

Në magazinë: 0

$0.93000

CY7C1518JV18-250BZC

CY7C1518JV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 484

$111.99000

0418A1ACLAA-42

0418A1ACLAA-42

Rochester Electronics

4MBIT (256K X 18) SRAM

Në magazinë: 604

$22.40000

IS62WV12816EBLL-45BLI

IS62WV12816EBLL-45BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 48MINIBGA

Në magazinë: 0

$1.42913

TMS27C291-35JL

TMS27C291-35JL

Rochester Electronics

UVPROM, 2KX8, 35NS, CMOS

Në magazinë: 28 037

$8.14000

Kategoria e produkteve

Top