SST39WF800B-70-4C-MAQE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SST39WF800B-70-4C-MAQE

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48WFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SST39WF800B-70-4C-MAQE PDF
hetim
 • seri:SST39 MPF™
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH
 • madhësia e kujtesës:8Mb (512K x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:40µs
 • koha e aksesit:70 ns
 • tension - furnizim:1.65V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:48-WFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-WFBGA (6x4)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
70V3399S166BFG8

70V3399S166BFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 208CABGA

Në magazinë: 0

$130.84450

AS5F18G04SND-10LIN

AS5F18G04SND-10LIN

Alliance Memory, Inc.

IC FLASH 8GBIT SPI/QUAD I/O 8LGA

Në magazinë: 1 430

$11.80000

IS46TR16128DL-125KBLA1

IS46TR16128DL-125KBLA1

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

Në magazinë: 0

$6.97884

MT48LC8M16A2TG-6A:L

MT48LC8M16A2TG-6A:L

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 1 061

$2.38000

CY7C1020D-10ZSXI

CY7C1020D-10ZSXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 512KBIT PAR 44TSOP II

Në magazinë: 220

$5.91000

70V631S12BC

70V631S12BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA

Në magazinë: 0

$161.97333

AT25XE512C-SSHN-T

AT25XE512C-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.71000

24LC04BHT-I/MNY

24LC04BHT-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8TDFN

Në magazinë: 2 866

$0.29000

IS61NLP204818B-250B3L-TR

IS61NLP204818B-250B3L-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165TFBGA

Në magazinë: 0

$92.12000

AM27S181A/BUA

AM27S181A/BUA

Rochester Electronics

AM27S181 - OTP ROM, 1KX8, 50NS

Në magazinë: 364

$100.73000

Kategoria e produkteve

Top