S25FL512SAGMFI010

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

S25FL512SAGMFI010

Prodhuesi
Cypress Semiconductor
Përshkrim
IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
7000
Fletët e të dhënave në internet
S25FL512SAGMFI010 PDF
hetim
 • seri:FL-S
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:512Mb (64M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI - Quad I/O
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MB85RC256VPF-G-JNERE2

MB85RC256VPF-G-JNERE2

Fujitsu Electronics America, Inc.

IC FRAM 256KBIT I2C 1MHZ 8SOP

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$1.98000

TC58NVG0S3HTA00

TC58NVG0S3HTA00

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.80700

W25Q128JVFIQ

W25Q128JVFIQ

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC

Në magazinë: 1 310

Me porosi: 1 310

$0.70000

AT24C128C-SSHM-T

AT24C128C-SSHM-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 22 000

Me porosi: 22 000

$0.42000

M95640-DRMN3TP/K

M95640-DRMN3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 64KBIT SPI 20MHZ 8SO

Në magazinë: 1 898 700

Me porosi: 1 898 700

$1.29000

24LC512-E/ST

24LC512-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 25 500

Me porosi: 25 500

$1.45000

MT53E768M32D4DT-053 WT:E

MT53E768M32D4DT-053 WT:E

Micron Technology

IC DRAM 24GBIT 1.866GHZ 200VFBGA

Në magazinë: 113 300

Me porosi: 113 300

$26.20500

W9812G6KH-6

W9812G6KH-6

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.65000

UPD43256BGU-70LL-E1-A

UPD43256BGU-70LL-E1-A

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 32KX8, 70NS

Në magazinë: 7 500

Me porosi: 7 500

$1.96000

IS42S16320F-7TL

IS42S16320F-7TL

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 540

Me porosi: 540

$6.65000

Kategoria e produkteve

Top