CY7C1471BV25-133AXI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CY7C1471BV25-133AXI

Prodhuesi
Cypress Semiconductor
Përshkrim
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
3000
Fletët e të dhënave në internet
CY7C1471BV25-133AXI PDF
hetim
 • seri:NoBL™
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Synchronous, SDR
 • madhësia e kujtesës:72Mb (2M x 36)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:6.5 ns
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-TQFP (14x20)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S25FL128P0XMFI003

S25FL128P0XMFI003

Flip Electronics

IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$1.20000

CY62158ELL-45ZSXI

CY62158ELL-45ZSXI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 1MX8, 45NS, CMOS,

Në magazinë: 6 000

Me porosi: 6 000

$10.80000

PC28F640J3F75B

PC28F640J3F75B

Flip Electronics

IC FLASH 64MBIT PAR 64EASYBGA

Në magazinë: 1 750 000

Me porosi: 1 750 000

$4.38000

IS42S16400J-5TL

IS42S16400J-5TL

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 68 214

Me porosi: 68 214

$2.16000

M95512-WDW6TP

M95512-WDW6TP

STMicroelectronics

IC EEPROM 512KBIT SPI 8TSSOP

Në magazinë: 205 000

Me porosi: 205 000

$0.86700

MT48LC64M8A2P-75:C TR

MT48LC64M8A2P-75:C TR

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$8.00000

W949D6DBHX5I

W949D6DBHX5I

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60VFBGA

Në magazinë: 26 305

Me porosi: 26 305

$2.97000

S25FL032P0XMFI013

S25FL032P0XMFI013

Flip Electronics

IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 27 400

Me porosi: 27 400

$1.54600

W25Q128JVSIM

W25Q128JVSIM

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 26 910

Me porosi: 26 910

$0.42900

IS42S16100H-7TLI-TR

IS42S16100H-7TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 16MBIT PAR 50TSOP II

Në magazinë: 160 000

Me porosi: 160 000

$5.50000

Kategoria e produkteve

Top