MT25QL512ABB8E12-1SIT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT25QL512ABB8E12-1SIT

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 512MBIT SPI 24TPBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
115000
Fletët e të dhënave në internet
MT25QL512ABB8E12-1SIT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Last Time Buy
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:512Mb (64M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:8ms, 2.8ms
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:24-TBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:24-T-PBGA (6x8)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S29GL128S10FHIV20

S29GL128S10FHIV20

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 22 932

Me porosi: 22 932

$6.23000

DS28EC20P+T

DS28EC20P+T

Maxim Integrated

IC EEPROM 20KBIT 1-WIRE 6TSOC

Në magazinë: 14 000

Me porosi: 14 000

$1.97690

24LC01BT-I/SN

24LC01BT-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 6 195

Me porosi: 6 195

$0.21000

S29GL128S90DHI020

S29GL128S90DHI020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$5.21000

MR2A16AVYS35

MR2A16AVYS35

Everspin Technologies, Inc.

IC RAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 9 700

Me porosi: 9 700

$189.50000

S29GL064N90FFI010

S29GL064N90FFI010

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 19 123

Me porosi: 19 123

$12.13000

MD27128A-20/B

MD27128A-20/B

Rochester Electronics

MD27128A-20/B

Në magazinë: 5 112

Me porosi: 5 112

$79.39000

24LC1026-I/SN

24LC1026-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1MBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 700

Me porosi: 700

$3.00000

W9751G6NB-25

W9751G6NB-25

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84VFBGA

Në magazinë: 48 510

Me porosi: 48 510

$2.90000

MX25R3235FZBIL0

MX25R3235FZBIL0

Macronix

IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8USON

Në magazinë: 6 001

Me porosi: 6 001

$0.80136

Kategoria e produkteve

Top