CY7C1020BN-12ZXC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CY7C1020BN-12ZXC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC SRAM 512KBIT PAR 44TSOP II
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
294
Fletët e të dhënave në internet
CY7C1020BN-12ZXC PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Asynchronous
 • madhësia e kujtesës:512Kb (32K x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:12ns
 • koha e aksesit:12 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:44-TSOP II
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
7006L25G

7006L25G

Renesas Electronics America

IC SRAM 128KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$94.89556

25LC128T-I/ST

25LC128T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT SPI 8TSSOP

Në magazinë: 2 785

$0.92000

IS43LR16320B-6BLI

IS43LR16320B-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA

Në magazinë: 110

$12.41000

CY7C1314BV18-250BZC

CY7C1314BV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 180

$32.27000

W25Q16JWZPIQ

W25Q16JWZPIQ

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON

Në magazinë: 0

$0.58290

S29GL032N90DFBR23

S29GL032N90DFBR23

Rochester Electronics

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 1 293

$2.98000

FM25640B-GA

FM25640B-GA

Flip Electronics

IC FRAM 64KBIT SPI 4MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$4.07000

CY7C1515KV18-333BZXC

CY7C1515KV18-333BZXC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 163

$152.07000

S25FS128SAGMFI101

S25FS128SAGMFI101

Cypress Semiconductor

IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 1 941

$3.53000

24C02CT-I/SN

24C02CT-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 5 726

$0.27000

Kategoria e produkteve

Top