XC7Z010-1CLG400C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7Z010-1CLG400C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A9 667MHZ 400BGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
600
Fletët e të dhënave në internet
XC7Z010-1CLG400C PDF
hetim
 • seri:Zynq®-7000
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:667MHz
 • atributet primare:Artix™-7 FPGA, 28K Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:400-LFBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:400-CSPBGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC7Z030-2FFG676I

XC7Z030-2FFG676I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 676FCBGA

Në magazinë: 8 174

Me porosi: 8 174

$434.20000

XCZU4CG-1SFVC784I

XCZU4CG-1SFVC784I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$975.00000

10AS066H3F34E2SG

10AS066H3F34E2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 10 130

Me porosi: 10 130

$515.82000

XC7Z045-1FFG900C

XC7Z045-1FFG900C

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 667MHZ 900FCBGA

Në magazinë: 400

Me porosi: 400

$1660.10000

XCZU17EG-2FFVC1760I

XCZU17EG-2FFVC1760I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$7106.94000

XC7Z012S-1CLG485C

XC7Z012S-1CLG485C

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 667MHZ 485CSBGA

Në magazinë: 100

Me porosi: 100

$98.70000

5CSEBA6U23I7NTS

5CSEBA6U23I7NTS

Intel

IC SOC CORTEX-A9 925MHZ 672UBGA

Në magazinë: 720

Me porosi: 720

$280.92000

XC7Z030-2SBG485I

XC7Z030-2SBG485I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 485FCBGA

Në magazinë: 18 190

Me porosi: 18 190

$331.50000

XCZU7EV-1FFVC1156I

XCZU7EV-1FFVC1156I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1156FCBGA

Në magazinë: 1 500

Me porosi: 1 500

$3084.84000

M2S005-FGG484

M2S005-FGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 6 000

Me porosi: 6 000

$15.00000

Kategoria e produkteve

Top