M2S005-1VF400I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

M2S005-1VF400I

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
M2S005-1VF400I PDF
hetim
 • seri:SmartFusion®2
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M3
 • madhësia e blicit:128KB
 • madhësia e dashit:64KB
 • pajisjet periferike:DDR
 • lidhjes:CANbus, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART, USB
 • shpejtësia:166MHz
 • atributet primare:FPGA - 5K Logic Modules
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:400-LFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:400-VFBGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
5CSEMA2U23C8N

5CSEMA2U23C8N

Intel

IC SOC CORTEX-A9 600MHZ 672UBGA

Në magazinë: 0

$80.89200

1SX280HU1F50I2VG

1SX280HU1F50I2VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA

Në magazinë: 0

$46923.00000

10AS066K2F35I2SG

10AS066K2F35I2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$4498.20000

10AS057K4F35I3LG

10AS057K4F35I3LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$3673.60000

M2S025T-FGG484

M2S025T-FGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$79.65000

M2S060T-1FCSG325

M2S060T-1FCSG325

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 325BGA

Në magazinë: 0

$87.07511

XCZU6CG-1FFVC900I

XCZU6CG-1FFVC900I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 900FCBGA

Në magazinë: 0

$2252.13000

10AS057N4F40I3LG

10AS057N4F40I3LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1517FBGA

Në magazinë: 0

$4211.20000

XCZU9EG-L2FFVB1156E

XCZU9EG-L2FFVB1156E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1156FCBGA

Në magazinë: 0

$4335.75000

M2S060-FGG676I

M2S060-FGG676I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 676FBGA

Në magazinë: 0

$122.44050

Kategoria e produkteve

Top