XCZU9CG-L2FFVC900E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCZU9CG-L2FFVC900E

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A53 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XCZU9CG-L2FFVC900E PDF
hetim
 • seri:Zynq® UltraScale+™ MPSoC CG
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA, WDT
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:533MHz, 1.3GHz
 • atributet primare:Zynq®UltraScale+™ FPGA, 599K+ Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1SX250LN2F43E1VG

1SX250LN2F43E1VG

Intel

IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 1760BGA

Në magazinë: 0

$29745.00000

1SX280HH2F55E1VG

1SX280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32857.50000

M2S060T-1FGG676

M2S060T-1FGG676

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 676FBGA

Në magazinë: 0

$132.24075

XC7Z030-2FF676I

XC7Z030-2FF676I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 676FCBGA

Në magazinë: 0

$542.10000

XCZU5CG-1FBVB900E

XCZU5CG-1FBVB900E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 900FCBGA

Në magazinë: 0

$1679.60000

M2S025-FG484

M2S025-FG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$61.00000

M2S050-1FGG484I

M2S050-1FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$116.67900

M2S150TS-FCVG484I

M2S150TS-FCVG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$377.75048

10AS066H2F34E1HG

10AS066H2F34E1HG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$4014.00000

M2S010-1VFG400I

M2S010-1VFG400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$40.46011

Kategoria e produkteve

Top