XC7Z030-2SB485I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7Z030-2SB485I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 485FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7Z030-2SB485I PDF
hetim
 • seri:Zynq®-7000
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:800MHz
 • atributet primare:Kintex™-7 FPGA, 125K Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-FBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:485-FCBGA (19x19)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
10AS048H2F34I2LG

10AS048H2F34I2LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$3921.00000

10AS027E3F29E2SG

10AS027E3F29E2SG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA

Në magazinë: 0

$1170.00000

10AS027H4F35I3LG

10AS027H4F35I3LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$1606.50000

M2S010-VF400

M2S010-VF400

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$31.79000

M2S025-1VF400I

M2S025-1VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$69.34622

XCZU19EG-2FFVB1517E

XCZU19EG-2FFVB1517E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA

Në magazinë: 0

$5708.43000

XCZU19EG-3FFVE1924E

XCZU19EG-3FFVE1924E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1924FCBGA

Në magazinë: 0

$9539.88000

M2S005S-1VF400I

M2S005S-1VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$22.38011

5CSXFC6D6F31C8N

5CSXFC6D6F31C8N

Intel

IC SOC CORTEX-A9 600MHZ 896FBGA

Në magazinë: 49

$258.66000

M2S150-1FCV484

M2S150-1FCV484

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$267.64405

Kategoria e produkteve

Top