OM11029,598

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

OM11029,598

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
LPC3152 EVAL BRD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - të ngulitura - mcu, dsp
Seria
-
Instock
10
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LPC3100
 • paketë:Box
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i bordit:Evaluation Platform
 • lloji:MCU 32-Bit
 • procesor bërthamë:ARM9
 • sistemi operativ:-
 • platformë:-
 • ic/pjesë e përdorur:LPC3152
 • lloji i montimit:Fixed
 • përmbajtjen:Board(s), Cable(s), Accessories
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
QWKS-SCMIMX6DQ

QWKS-SCMIMX6DQ

NXP Semiconductors

I.MX 6DUAL EVAL BRD

Në magazinë: 17

$281.49000

NT-NUC126V

NT-NUC126V

Nuvoton Technology Corporation America

NUC126 EVAL BRD

Në magazinë: 15

$19.95000

DFR0010

DFR0010

DFRobot

DFRDUINO NANO ATMEGA328 EVAL BRD

Në magazinë: 33

$19.50000

MIKROE-1205

MIKROE-1205

MikroElektronika

EASYPIC FUSION V7 DSPIC33/PIC24/

Në magazinë: 4

$179.00000

ML610Q428 REFBOARD

ML610Q428 REFBOARD

ROHM Semiconductor

ML610Q428/ML610Q428P EVAL BRD

Në magazinë: 7

$62.50000

DM182030

DM182030

Roving Networks / Microchip Technology

PIC18F57Q84-CNANO

Në magazinë: 0

$15.29000

ATSAM4C-EK

ATSAM4C-EK

Roving Networks / Microchip Technology

SAM4C16C EVAL BRD

Në magazinë: 8

$285.60000

STM32G081B-EVAL

STM32G081B-EVAL

STMicroelectronics

STM32G081 EVAL BRD

Në magazinë: 13

$367.20000

SIM3C1XX-B-DK

SIM3C1XX-B-DK

Silicon Labs

SIM3C1XX EVAL BRD

Në magazinë: 1

$99.00000

SPC58NHADPT176S

SPC58NHADPT176S

STMicroelectronics

SPC58 H EVAL BRD

Në magazinë: 0

$1183.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top