OM2NTA5332

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

OM2NTA5332

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
NTAG 5 DEMO BOARD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - bordet e zgjerimit, kartat e vajzave
Seria
-
Instock
10
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:-
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
  • platformë:Arduino
  • lloji:RF
  • funksionin:Near Field Communication (NFC)
  • ic/pjesë e përdorur:NTAG5
  • përmbajtjen:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MIKROE-1715

MIKROE-1715

MikroElektronika

RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT

Në magazinë: 3

$30.00000

113020000

113020000

Seeed

GROVE SERIAL RF PRO

Në magazinë: 0

$20.30000

DS18B20EVSYS1#

DS18B20EVSYS1#

Maxim Integrated

PROG RESOLUTION 1-WIRE DGTL THER

Në magazinë: 9

$125.80000

NHD-4.3RTP-SHIELD-L

NHD-4.3RTP-SHIELD-L

Newhaven Display, Intl.

LCD 4.3" 480X272 RES TOUCHSCREEN

Në magazinë: 0

$85.77600

KIT-16987

KIT-16987

SparkFun

SPARKFUN QWIIC SHIM KIT FOR RASP

Në magazinë: 45

$29.95000

PIS-0262

PIS-0262

Pi Supply

PAPIRUS ZERO MULTI SCREEN

Në magazinë: 22

$72.46000

MIKROE-2673

MIKROE-2673

MikroElektronika

RS485 ISOLATOR CLICK

Në magazinë: 11

$49.00000

101020026

101020026

Seeed

GROVE INFRARED EMITTER

Në magazinë: 49

$3.90000

3589

3589

Adafruit

USB CONS & POWER ADDON

Në magazinë: 9

$6.95000

SEN0376

SEN0376

DFRobot

GRAVITY: ALCOHOL SENSOR (0-5PPM)

Në magazinë: 7

$29.50000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top