MOC3063VM

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MOC3063VM

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP
Kategoria
izolatorë
Familja
optoizolatorë - dalje triac, scr
Seria
-
Instock
199000
Fletët e të dhënave në internet
MOC3063VM PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i daljes:Triac
 • qark kalimi zero:Yes
 • numri i kanaleve:1
 • tension - izolim:4170Vrms
 • gjendja e tensionit - fikur:600 V
 • dv/dt statike (min):600V/µs
 • rrymë - këmbëz led (ift) (maksimum):5mA
 • aktuale - në gjendje (ajo (rms)) (maksimum):-
 • aktuale - mbaj (ih):500µA (Typ)
 • ndizni në kohë:-
 • tension - përpara (vf) (typ):1.3V
 • rrymë - dc përpara (nëse) (maksimum):60 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:6-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-DIP
 • agjenci miratimi:IEC/EN/DIN, UL
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MOC3031M

MOC3031M

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP

Në magazinë: 45 000

Me porosi: 45 000

$0.46000

EL3053S1(TA)-V

EL3053S1(TA)-V

Everlight Electronics

OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD

Në magazinë: 7 500 000

Me porosi: 7 500 000

$0.27300

VO3052

VO3052

Vishay / Semiconductor - Opto Division

OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC 6DIP

Në magazinë: 1 000 000

Me porosi: 1 000 000

$1.12000

MOC3061M

MOC3061M

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP

Në magazinë: 72 000

Me porosi: 72 000

$0.25000

IL4208-X007

IL4208-X007

Vishay / Semiconductor - Opto Division

OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC

Në magazinë: 57 996

Me porosi: 57 996

$3.64000

MOC3020S

MOC3020S

Lite-On, Inc.

OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.63000

IL4108-X007T

IL4108-X007T

Vishay / Semiconductor - Opto Division

OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC

Në magazinë: 1 693

Me porosi: 1 693

$3.68000

VO2223-X001

VO2223-X001

Vishay / Semiconductor - Opto Division

OPTOISOLTR 5.3KV PWR TRIAC 8DIP

Në magazinë: 63 290

Me porosi: 63 290

$1.29000

MOC3041SVM

MOC3041SVM

Rochester Electronics

TRIAC OUTPUT OPTOCOUPLER WITH ZE

Në magazinë: 200 000

Me porosi: 200 000

$0.32000

MOC3023M

MOC3023M

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP

Në magazinë: 150 500

Me porosi: 150 500

$0.21000

Kategoria e produkteve

Top