NKN100FR-52-0R12

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NKN100FR-52-0R12

Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 0.12 OHM 1W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NKN100FR-52-0R12 PDF
hetim
 • seri:NKN
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • rezistencës:120 mOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):1W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±300ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 200°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RLR07C4993GRRE6

RLR07C4993GRRE6

Vishay / Dale

ERL-07 499K 2% T-1 RLR07C4993GR

Në magazinë: 0

$0.79401

MFR50SJB-52-2K7

MFR50SJB-52-2K7

Yageo

RES MF 1/2W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.01129

AC03000002007JAC00

AC03000002007JAC00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.57000

RN70D1543FBSL

RN70D1543FBSL

Vishay / Dale

RES 154K OHM 3/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.51200

RWR82S7R15FRBSL

RWR82S7R15FRBSL

Vishay / Dale

RES 7.15 OHM 1.5W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$7.07200

RNC55J3700BSRE7

RNC55J3700BSRE7

Vishay / Dale

ERC-55 370 .1% T-9 RNC55J3700BS

Në magazinë: 0

$1.13050

RNC55H6490FSRE665

RNC55H6490FSRE665

Vishay / Dale

ERC-55-65 649 1% T-2 RNC55H6490F

Në magazinë: 0

$0.91105

SQM700JB-51R

SQM700JB-51R

Yageo

RES WW 7W 5% TH

Në magazinë: 0

$0.22135

RNR60H2322DSR36

RNR60H2322DSR36

Vishay / Dale

ERC-55-200 23.2K .5% T-2 RNR60H2

Në magazinë: 0

$1.36990

CMF55172K00FKBF

CMF55172K00FKBF

Vishay / Dale

RES 172K OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.09440

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top