1111Y5000161GUT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1111Y5000161GUT

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 160PF 500V C0G/NP0 1111
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1111Y5000161GUT PDF
hetim
 • seri:FlexiCap™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • kapaciteti:160 pF
 • tolerancës:±2%
 • tension - i vlerësuar:500V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0 (1B)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1111 (2828 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.070" (1.78mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
0805Y5005P60CQT

0805Y5005P60CQT

Syfer

CAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.43377

1808Y2508P20CFT

1808Y2508P20CFT

Syfer

CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.91298

08055C103K4T4H

08055C103K4T4H

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.04574

C1210X105K101T

C1210X105K101T

Holy Stone Enterprise

CAP CER 1UF 100V X7R 1210

Në magazinë: 6 000

$0.35000

1111J1K00111KQT

1111J1K00111KQT

Syfer

CAP CER 110PF 1KV C0G/NP0 1111

Në magazinë: 0

$0.97164

2225Y1K00470JCT

2225Y1K00470JCT

Syfer

CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$1.86709

0805Y500P700DQT

0805Y500P700DQT

Syfer

CAP CER 0.7PF 500V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.44624

VJ0603D270GLXAC

VJ0603D270GLXAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.40250

C410C221JAG5TA

C410C221JAG5TA

KEMET

CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 AXIAL

Në magazinë: 0

$0.10672

VJ0805D910KXAAC

VJ0805D910KXAAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 91PF 50V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.24936

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top