SI-B8P09526001

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B8P09526001

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED 6500K 80CRI LM561B
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LAM-SQ32B
 • paketë:Box
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):6500K 4-Step MacAdam Ellipse
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Rectangle
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:1320lm (Typ)
 • aktuale - test:385mA
 • temperaturë - test:35°C
 • tension - përpara (vf) (typ):24V
 • lumens/vat @rrymë - test:143 lm/W
 • aktuale - max:600mA
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:145°
 • veçoritë:With Connector
 • madhësia / dimensioni:259.00mm L x 250.00mm W
 • lartësia:6.60mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Domed
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CLM-22-35-95-36-AC30-F4-3

CLM-22-35-95-36-AC30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 3500K SQUARE

Në magazinë: 0

$12.08708

CXA3050-0000-000N00X20E6

CXA3050-0000-000N00X20E6

Cree

LED HB CXA3050 SERIES

Në magazinë: 0

$16.06500

CXA2520-0000-000N00Q20E5

CXA2520-0000-000N00Q20E5

Cree

LED XLAMP CXA2520 19MM WHT

Në magazinë: 0

$4.08000

SPHWW1HDNE27YHV24J

SPHWW1HDNE27YHV24J

Samsung Semiconductor

LED COB WHT 3000K 2STEP 90CRI

Në magazinë: 0

$8.31144

BXRC-35G1000-B-23

BXRC-35G1000-B-23

Bridgelux, Inc.

LED VERO10 3500K 1KLM 90CRI WW

Në magazinë: 0

$3.84000

AB-FB02450-19700-8A1

AB-FB02450-19700-8A1

American Bright

TOP VIEW R/L, IP68, 24V, 120LED/

Në magazinë: 10

$105.96000

CXA1507-0000-000F0UE440H

CXA1507-0000-000F0UE440H

Cree

LED COB CXA1507 NEUTRAL WHT SQ

Në magazinë: 0

$2.19300

BXRC-27G2000-C-72-SE

BXRC-27G2000-C-72-SE

Bridgelux, Inc.

VERO SE 13C WARM WHITE LED ARRAY

Në magazinë: 0

$6.33000

CXA1510-0000-000F00J40E1

CXA1510-0000-000F00J40E1

Cree

LED COB CX1510 4000K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.73400

BXRE-27G6500-B-72

BXRE-27G6500-B-72

Bridgelux, Inc.

V22B WARM WHITE LED ARRAY

Në magazinë: 0

$11.55000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top