SPMWHT221MD5WATMS0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT221MD5WATMS0

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LM231A NEU WHITE 4000K 2SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM231A
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:26lm (21lm ~ 31lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.86V
 • lumens/vat @rrymë - test:140 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:150mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:0909 (2323 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:2323
 • madhësia / dimensioni:0.091" L x 0.091" W (2.30mm x 2.30mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.031" (0.80mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XREWHT-L1-0000-005F8

XREWHT-L1-0000-005F8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2900K 2SMD

Në magazinë: 0

$2.29001

MLCAWT-H1-0000-0000A8

MLCAWT-H1-0000-0000A8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.35000

SPMWH1228FD5WAPKS3

SPMWH1228FD5WAPKS3

Samsung Semiconductor

LED 6500K 80CRI SMD

Në magazinë: 0

$0.01514

XREWHT-L1-R250-009A7

XREWHT-L1-R250-009A7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD

Në magazinë: 0

$4.18968

MX3AWT-A1-R250-0008B4

MX3AWT-A1-R250-0008B4

Cree

LED XLAMP WHITE 2SMD

Në magazinë: 0

$0.60296

XTEAWT-E0-0000-000000KE5

XTEAWT-E0-0000-000000KE5

Cree

LED XLAMP NEUT WHT 4000K SMD

Në magazinë: 0

$0.67000

SPMWH22296Q7SGRMS1

SPMWH22296Q7SGRMS1

Samsung Semiconductor

LED

Në magazinë: 0

$0.00919

SME3030UWDN10

SME3030UWDN10

Califia Lighting (Bivar)

LED, SURFACE MOUNT, SME3030, 1.0

Në magazinë: 0

$0.24134

XPGBWT-L1-0000-00F53

XPGBWT-L1-0000-00F53

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.71000

MLEAWT-A1-R250-0003E4

MLEAWT-A1-R250-0003E4

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.38648

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top