BC318C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BC318C

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
TRANS PNP 20V 0.1A TO-92
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - te vetme
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
BC318C PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i tranzistorit:PNP
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):100 mA
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):20 V
 • vce saturation (max) @ ib, ic:500mV @ 5mA, 100mA
 • rryma - ndërprerja e kolektorit (maksimumi):30nA (ICBO)
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:420 @ 2mA, 5V
 • fuqia - max:625 mW
 • frekuenca - tranzicioni:-
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-92-3
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
30A01C-TB-E

30A01C-TB-E

Rochester Electronics

PNP SILICON TRANSISTOR

Në magazinë: 288 000

$0.07000

MMBT2222AT

MMBT2222AT

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR,

Në magazinë: 0

$0.04000

2N4234 PBFREE

2N4234 PBFREE

Central Semiconductor

TRANS PNP 40V 1A TO-39

Në magazinë: 0

$1.25112

2SB1274R

2SB1274R

Rochester Electronics

TRANS PNP 60V 3A TO220ML

Në magazinë: 19 862

$0.31000

2SD1618T-TD-E

2SD1618T-TD-E

Rochester Electronics

0.7A, NPN

Në magazinë: 154 850

$0.15000

BC53PAS115

BC53PAS115

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR

Në magazinë: 60 000

$0.05000

KSA708YTA

KSA708YTA

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

TRANS PNP 60V 700MA TO92-3

Në magazinë: 557 010 000

$0.35000

2N6125

2N6125

NTE Electronics, Inc.

TRANS PNP 60V 4A TO220

Në magazinë: 100

$1.12000

BUL416T

BUL416T

STMicroelectronics

TRANS NPN 800V 6A TO-220

Në magazinë: 1 953

$2.92000

NJVMJD112T4G

NJVMJD112T4G

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR, 2A, NP

Në magazinë: 41 900

$0.29000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top