2SB1216S-H

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

2SB1216S-H

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
TRANS PNP 100V 4A TP
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - te vetme
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
2SB1216S-H PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i tranzistorit:PNP
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):4 A
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):100 V
 • vce saturation (max) @ ib, ic:500mV @ 200mA, 2A
 • rryma - ndërprerja e kolektorit (maksimumi):1µA (ICBO)
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:140 @ 500mA, 5V
 • fuqia - max:1 W
 • frekuenca - tranzicioni:130MHz
 • temperatura e funksionimit:150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
JAN2N2907A

JAN2N2907A

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS PNP 60V 0.6A TO18

Në magazinë: 0

$2.41000

2N5092

2N5092

Microsemi

NPN SILICON TRANSISTOR

Në magazinë: 0

$12.31650

2SAR502EBTL

2SAR502EBTL

ROHM Semiconductor

TRANS PNP 30V 0.5A EMT3F

Në magazinë: 2 885

$0.26000

BC337RL1

BC337RL1

Rochester Electronics

TRANS NPN 45V 800MA TO92-3

Në magazinë: 10 000

$0.04000

2SC945A-T-A

2SC945A-T-A

Rochester Electronics

NPN SILICON TRANSISTOR

Në magazinë: 6 723 750

$0.22000

JANTXV2N5152L

JANTXV2N5152L

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS NPN 80V 2A TO5

Në magazinë: 0

$14.89000

MPS4124

MPS4124

Rochester Electronics

TRANS NPN 25V 200MA TO92-3

Në magazinë: 12 000

$0.04000

JANTXV2N3764

JANTXV2N3764

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS PNP 40V 1.5A TO-39

Në magazinë: 0

$449.07200

D45C11

D45C11

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR

Në magazinë: 3 470

$0.36000

MJ11016G

MJ11016G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

TRANS NPN DARL 120V 30A TO204

Në magazinë: 171

$8.71000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top