DS1861E+

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DS1861E+

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC LASER CTRLR 5.5V 14TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - drejtues lazer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
DS1861E+ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Laser Diode Controller (Fiber Optic)
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • numri i kanaleve:1
 • tension - furnizim:2.85V ~ 5.5V
 • rrymë - furnizim:5 mA
 • rrymë - modulim:-
 • aktuale - paragjykim:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 95°C
 • paketë / kuti:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-TSSOP
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX3967AETG+

MAX3967AETG+

Maxim Integrated

IC LASER DRV 270MBPS 5.5V 24TQFN

Në magazinë: 3 541 350

$4.80000

MAX3728ACTE+

MAX3728ACTE+

Maxim Integrated

IC LASER DIODE DRIVER QFN

Në magazinë: 0

$1.42400

MAX3667ECJ+

MAX3667ECJ+

Rochester Electronics

SDH/ONET LASER DRIVER

Në magazinë: 3 761

$7.42000

GN1190-WP

GN1190-WP

Semtech

IC LASER DRVR 4 CHAN 14.5GBPS

Në magazinë: 0

$8.50000

EL6203CW-T7

EL6203CW-T7

Rochester Electronics

INTERFACE CIRCUIT, PDSO5

Në magazinë: 11 099

$1.31000

MAX3863ETJ+

MAX3863ETJ+

Rochester Electronics

2.7GBPS LASER DRIVER

Në magazinë: 1 193

$12.33000

MAX3737ETJ

MAX3737ETJ

Rochester Electronics

LASER DRIVER

Në magazinë: 10 568

$7.98000

MAX3643ETG+G1N

MAX3643ETG+G1N

Maxim Integrated

COMPACT BURST MODE LASER DRIVER

Në magazinë: 0

$0.00000

OA4MVM3

OA4MVM3

Microsemi

IC LASER 51322-015 FOR KEYSIGHT

Në magazinë: 0

$0.00000

SY88802KI

SY88802KI

Roving Networks / Microchip Technology

IC LASER DRV 155MBPS 5.5V 10MSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top