MB90428GAEPMC-GS-176E1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MB90428GAEPMC-GS-176E1

Prodhuesi
Cypress Semiconductor
Përshkrim
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:F²MC-16LX MB90425G (A)
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:F²MC-16LX
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:16MHz
 • lidhjes:CANbus, UART/USART
 • pajisjet periferike:LCD, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:58
 • madhësia e memories së programit:128KB (128K x 8)
 • lloji i memories së programit:Mask ROM
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:6K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):4.5V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x8/10b
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-LQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LPC11E67JBD64E

LPC11E67JBD64E

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 19

$6.38000

MB89P637PF-GT-5095

MB89P637PF-GT-5095

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 32KB OTP 64QFP

Në magazinë: 0

$19.55000

UPD78F9222CS-CAC-A

UPD78F9222CS-CAC-A

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 4KB FLASH

Në magazinë: 145 898

$1.37000

CY9BF115RPMC-G-JNE2

CY9BF115RPMC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 416KB FLASH 120LQFP

Në magazinë: 0

$11.73000

S912XDP512J1VAL

S912XDP512J1VAL

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 0

$38.33500

S6E2G26J0AGV2000A

S6E2G26J0AGV2000A

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 0

$13.54813

MB89697BPFM-G-248

MB89697BPFM-G-248

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT FFMC-8L-0.5 64LQFP

Në magazinë: 0

$18.17000

MSP430F5436AIPZR

MSP430F5436AIPZR

Texas

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 66

$7.16000

S912ZVLA64F0CLC

S912ZVLA64F0CLC

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 0

$5.08750

FS32K144MNT0VLHR

FS32K144MNT0VLHR

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 0

$9.07500

Kategoria e produkteve

Top