ATXMEGA32A4U-CN

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ATXMEGA32A4U-CN

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8/16BIT 32KB FLSH 49VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ATXMEGA32A4U-CN PDF
hetim
 • seri:AVR® XMEGA® A4U
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:AVR
 • madhësia e bërthamës:8/16-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:34
 • madhësia e memories së programit:32KB (16K x 16)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:1K x 8
 • madhësia e dashit:4K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.6V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 12x12b; D/A 2x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:49-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:49-VFBGA (5x5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY9BF415NPQC-G-JNE2

CY9BF415NPQC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 416KB FLASH 100PQFP

Në magazinë: 0

$14.31803

MSP430F1481IRTDR

MSP430F1481IRTDR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64VQFN

Në magazinë: 0

$5.20000

CY90F474LPMCR-GE1

CY90F474LPMCR-GE1

Cypress Semiconductor

IC MEM MM MCU 100LQFP

Në magazinë: 0

$12.45422

MC9S12C64MFUE

MC9S12C64MFUE

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP

Në magazinë: 98

$11.29000

M481SGCAE2A

M481SGCAE2A

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 220

$3.95000

CY90922NCSPMC-GS-257E1-ND

CY90922NCSPMC-GS-257E1-ND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP

Në magazinë: 0

$6.44631

TMS320F280270DAT

TMS320F280270DAT

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP

Në magazinë: 2 000

$2.55000

EFM8UB10F16G-C-QFN28

EFM8UB10F16G-C-QFN28

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN

Në magazinë: 93

$1.50000

CY9BF106RPMC-GE1

CY9BF106RPMC-GE1

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 120LQFP

Në magazinë: 0

$15.95286

MSP430F4783IPZ

MSP430F4783IPZ

Texas

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$6.62589

Kategoria e produkteve

Top