R5F21386CNFP#V0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

R5F21386CNFP#V0

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
R5F21386CNFP#V0 PDF
hetim
 • seri:R8C/3x/38C
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:R8C
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:20MHz
 • lidhjes:I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART
 • pajisjet periferike:POR, PWM, Voltage Detect, WDT
 • numri i i/o:75
 • madhësia e memories së programit:32KB (32K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 8
 • madhësia e dashit:2.5K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 20x10b; D/A 2x8b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-20°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:80-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:80-LQFP (12x12)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C8051F007-GQ

C8051F007-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 248

$13.74000

MB90587CAPF-G-129-BND

MB90587CAPF-G-129-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

CY8C22345-24SXI

CY8C22345-24SXI

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$7.18000

SIM3C146-B-GQ

SIM3C146-B-GQ

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$7.78838

S9S12GN48F0VLF

S9S12GN48F0VLF

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$4.29000

LPC4078FET180K

LPC4078FET180K

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLSH 180TFBGA

Në magazinë: 0

$12.62250

PIC32MZ2048ECM100-I/PT

PIC32MZ2048ECM100-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$11.36303

NANO100KD3BN

NANO100KD3BN

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 128LQFP

Në magazinë: 0

$2.51600

MB90587CPF-G-125-BND

MB90587CPF-G-125-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

PIC32MX250F128DT-I/PT

PIC32MX250F128DT-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 748

$4.47000

Kategoria e produkteve

Top