ATMEGA8535L-8PJ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ATMEGA8535L-8PJ

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ATMEGA8535L-8PJ PDF
hetim
 • seri:AVR® ATmega
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:AVR
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:8MHz
 • lidhjes:I²C, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:32
 • madhësia e memories së programit:8KB (4K x 16)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:512 x 8
 • madhësia e dashit:512 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.7V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:40-DIP (0.600", 15.24mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:40-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F101EHANA#W0

R5F101EHANA#W0

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 40HWQFN

Në magazinë: 0

$2.60520

STM32L152VET6TR

STM32L152VET6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$5.82662

STM32F777VIH6

STM32F777VIH6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFBGA

Në magazinë: 0

$17.77000

DSPIC33CH128MP505-E/PT

DSPIC33CH128MP505-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 152KB FLASH 48TQFP

Në magazinë: 435

$5.26000

AT89C5130A-RDTUM

AT89C5130A-RDTUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64VQFP

Në magazinë: 147

$5.40000

R5F5631BDDFB#V0

R5F5631BDDFB#V0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$15.24000

MSP430F6638CY

MSP430F6638CY

Texas

IC MCU 16BIT 256KB FLASH DIESALE

Në magazinë: 0

$11.70388

TMPM366FYXBG

TMPM366FYXBG

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 109TFBGA

Në magazinë: 0

$5.49410

PIC16F15243-I/REB

PIC16F15243-I/REB

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20VQFN

Në magazinë: 0

$0.57000

MSP430F2131IPWR

MSP430F2131IPWR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20TSSOP

Në magazinë: 1 910

$3.39000

Kategoria e produkteve

Top