P87LPC761BDH,112

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

P87LPC761BDH,112

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 8BIT 2KB OTP 16TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
P87LPC761BDH,112 PDF
hetim
 • seri:LPC700
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:8051
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:20MHz
 • lidhjes:I²C, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
 • numri i i/o:14
 • madhësia e memories së programit:2KB (2K x 8)
 • lloji i memories së programit:OTP
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:128 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.7V ~ 6V
 • konvertuesit e të dhënave:-
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C161OL25MHABXUMA1

C161OL25MHABXUMA1

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT ROMLESS 80MQFP

Në magazinë: 3 127

$10.25000

STM32L443CCF6TR

STM32L443CCF6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP

Në magazinë: 0

$3.67465

ATTINY12-8SI

ATTINY12-8SI

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC

Në magazinë: 86

$1.41000

R5F21184DD#U0

R5F21184DD#U0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SDIP

Në magazinë: 4 120

$3.44000

PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$11.71504

FT930Q-T

FT930Q-T

Bridgetek

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN

Në magazinë: 0

$6.54925

MSP430F5504IPTR

MSP430F5504IPTR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 947

$2.60000

PIC16F15243-I/REB

PIC16F15243-I/REB

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20VQFN

Në magazinë: 0

$0.57000

MC908QY8VDWE

MC908QY8VDWE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08

Në magazinë: 2 412

$2.59000

R5F101LKDFA#30

R5F101LKDFA#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 48

$5.09000

Kategoria e produkteve

Top