CY95F562KNPFT-G101SNERE2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CY95F562KNPFT-G101SNERE2

Prodhuesi
Cypress Semiconductor
Përshkrim
IC MCU MM 20TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:-
 • madhësia e bërthamës:-
 • shpejtësia:-
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:-
 • numri i i/o:-
 • madhësia e memories së programit:-
 • lloji i memories së programit:-
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:-
 • tension - furnizim (vcc/vdd):-
 • konvertuesit e të dhënave:-
 • lloji i oshilatorit:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F101EHANA#W0

R5F101EHANA#W0

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 40HWQFN

Në magazinë: 0

$2.60520

MCF51JE256CLK

MCF51JE256CLK

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80FQFP

Në magazinë: 357

$6.09000

PIC18F27K42-I/SP

PIC18F27K42-I/SP

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP

Në magazinë: 360

$2.64000

W78L812A24PL

W78L812A24PL

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC

Në magazinë: 0

$2.80800

MSP430FG437IPN

MSP430FG437IPN

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 194

$10.06000

MC9S08GT32CB

MC9S08GT32CB

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 42DIP

Në magazinë: 149

$8.52000

STM32L071RBH6TR

STM32L071RBH6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

Në magazinë: 0

$2.47800

HD6413238CP10V

HD6413238CP10V

Rochester Electronics

MCU, 8-BIT

Në magazinë: 93

$8.22000

PIC16C57-XT/P

PIC16C57-XT/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3KB OTP 28DIP

Në magazinë: 0

$5.78000

MC9S08DV60AMLC

MC9S08DV60AMLC

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 60KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 5 114

$6.49000

Kategoria e produkteve

Top