MAX9979CXG+C35

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX9979CXG+C35

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
DUAL 1.1 GBPS PIN ELECTRONICS WI
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ics të specializuara
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji:DACs
  • aplikacionet:-
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:68-WFQFN Exposed Pad
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:68-TQFN-EP-IDP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
KS8995XC

KS8995XC

Rochester Electronics

INTEGRATED 5-PORT 10/100 QOS SWI

Në magazinë: 0

$5.64750

AT42QT1060-MMU

AT42QT1060-MMU

Rochester Electronics

PROXIMITY - TOUCH SENSOR, 1 FUNC

Në magazinë: 1 304

$2.08000

2902ADM/B

2902ADM/B

Rochester Electronics

2902ADM/B

Në magazinë: 35

$88.74000

BU7876GLS-E2

BU7876GLS-E2

ROHM Semiconductor

IC DATA FORMATTER LSI

Në magazinë: 0

$2.32500

BZX84-B30

BZX84-B30

Rochester Electronics

BZX84 SERIES - VOLTAGE REGULATOR

Në magazinë: 0

$0.02000

SMC0517P

SMC0517P

Rochester Electronics

SMC0517P

Në magazinë: 0

$0.23000

SN74S05NS

SN74S05NS

Rochester Electronics

IC HEX INVERT W/OC OUT 14SO

Në magazinë: 11 798

$0.59000

SN74AVC6T622PWR

SN74AVC6T622PWR

Rochester Electronics

SN74AVC6T622 AUDIO CODEC AC'97 V

Në magazinë: 36 562

$0.63000

SIT8103AI-33-25E-25.00000Y

SIT8103AI-33-25E-25.00000Y

Rochester Electronics

SIT8103 HIGH PERFORMANCE OSCILLA

Në magazinë: 1 000

$0.90000

DS3163

DS3163

Rochester Electronics

TRIPLE ATM/PACKET PHYS

Në magazinë: 125

$154.10000

Kategoria e produkteve

Top