LMH6725MAX/NOPB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LMH6725MAX/NOPB

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LMH®
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i amplifikatorit:Current Feedback
 • numri i qarqeve:4
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:600V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:-
 • - Gjerësia e brezit 3db:370 MHz
 • paragjykim aktual - hyrje:2 µA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:1 mV
 • rrymë - furnizim:1mA (x4 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:110 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):4.5V ~ 12V, ±2.25V ~ 6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AD847JNZ

AD847JNZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 680

$11.38000

LM833N

LM833N

Rochester Electronics

IC AUDIO 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 4 263

$0.32000

ISL28207FBZ

ISL28207FBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.50500

TLC082CDR

TLC082CDR

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 2 397

$2.17000

TL082ACPSR

TL082ACPSR

Texas

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 1 927

$0.85000

LTC6101ACS5#TRMPBF

LTC6101ACS5#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5

Në magazinë: 1 268

$3.88000

ADA4897-1ARZ-RL

ADA4897-1ARZ-RL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.77730

OPA1602AID

OPA1602AID

Texas

IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 139

$3.26000

TLV8541DBVR

TLV8541DBVR

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

Në magazinë: 17 840

$0.70000

TSV912IST

TSV912IST

STMicroelectronics

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO

Në magazinë: 19 190

$0.92000

Kategoria e produkteve

Top