8N4SV75FC-0045CDI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N4SV75FC-0045CDI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N4SV75FC-0045CDI8 PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:100MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:136 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:6-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6995HDCB-2#TRPBF

LTC6995HDCB-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

Në magazinë: 0

$2.53764

Z84C3008VEG

Z84C3008VEG

Zilog / Littelfuse

IC OSC CTC 8MHZ 44-PLCC

Në magazinë: 0

$3.60825

8N3Q001EG-1049CDI

8N3Q001EG-1049CDI

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$21.57640

CY22392ZXC-338

CY22392ZXC-338

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 6 042

$2.66000

SN74LS624NSRG4

SN74LS624NSRG4

Texas

IC OSC VCO 20MHZ 14SO

Në magazinë: 0

$2.48663

DS1077LU-66+

DS1077LU-66+

Rochester Electronics

3V ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 8 804

$1.92000

LTC6930HMS8-8.00#TRPBF

LTC6930HMS8-8.00#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON 8MHZ 8-MSOP

Në magazinë: 0

$2.54540

TLC556IDRG4

TLC556IDRG4

Texas

IC OSC TIMER DUAL 2.1MHZ 14-SOIC

Në magazinë: 0

$0.72478

NE556DBR

NE556DBR

Texas

IC OSC TIMER DUAL 100KHZ 14SSOP

Në magazinë: 691

$0.53000

TLC555QDRQ1

TLC555QDRQ1

Texas

IC OSC SGL TIMER 2.1MHZ 8-SOIC

Në magazinë: 7 008

$0.96000

Kategoria e produkteve

Top