8N4SV76LC-0178CDI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N4SV76LC-0178CDI

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO 800MHZ 6CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N4SV76LC-0178CDI PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:800MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:136 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:6-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6995IS6-1#TRMPBF

LTC6995IS6-1#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

Në magazinë: 354

$4.27000

8N4Q001LG-0102CDI8

8N4Q001LG-0102CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$23.73070

NBXSBA023LN1TAG

NBXSBA023LN1TAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 380

$6.00000

8N3Q001EG-0102CDI8

8N3Q001EG-0102CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$21.57640

NBXDBA014LN1TAG

NBXDBA014LN1TAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 1 373

$6.00000

NE555P

NE555P

Rochester Electronics

NE555 SINGLE PRECISION TIMER

Në magazinë: 0

$0.09000

S-1410G28-K8T2U4

S-1410G28-K8T2U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP

Në magazinë: 5 569

$1.17000

SMA4205-TR-E

SMA4205-TR-E

Rochester Electronics

HIGH FREQUENCY OSCILLATOR IC FOR

Në magazinë: 123 000

$0.18000

LMK60A0-148M35SIAR

LMK60A0-148M35SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 148.35MHZ 6QFM

Në magazinë: 0

$7.93250

LTC6995HS6-2#WTRMPBF

LTC6995HS6-2#WTRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

TIMERBLOX: LONG TIMER, L FREQ OS

Në magazinë: 498

$4.58000

Kategoria e produkteve

Top