8N3SV76FC-0035CDI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N3SV76FC-0035CDI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N3SV76FC-0035CDI8 PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:155.52MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:120 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:6-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6992CDCB-3#TRMPBF

LTC6992CDCB-3#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

Në magazinë: 910

$4.27000

NBXSBA023LN1TAG

NBXSBA023LN1TAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 380

$6.00000

DS1073Z-80

DS1073Z-80

Rochester Electronics

DS1073 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 1 116

$16.00000

LMK61E2-125M00SIAR

LMK61E2-125M00SIAR

Texas

IC OSC CLK 125MHZ

Në magazinë: 0

$6.02536

SE555P

SE555P

Texas

IC OSC SINGLE TIMER 100KHZ 8-DIP

Në magazinë: 12 575

$0.45000

NBXDPA018LNHTAG

NBXDPA018LNHTAG

Rochester Electronics

LVPECL OUTPUT CLOCK OSCILLATOR

Në magazinë: 395

$6.00000

LTC6930CMS8-8.19#PBF

LTC6930CMS8-8.19#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON 8.192MHZ 8-MSOP

Në magazinë: 417

$2.81000

ICM7556ISD+T

ICM7556ISD+T

Maxim Integrated

IC OSC TIMER DUAL 500KHZ 14-SOIC

Në magazinë: 2 500

$4.43000

LMK60A0-148M35SIAR

LMK60A0-148M35SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 148.35MHZ 6QFM

Në magazinë: 0

$7.93250

LMK61E0M-SIAR

LMK61E0M-SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 200MHZ 8QFM

Në magazinë: 0

$17.63520

Kategoria e produkteve

Top