8N4QV01LG-1046CDI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N4QV01LG-1046CDI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N4QV01LG-1046CDI8 PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:200MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:155 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:10-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
8N3QV01EG-0173CDI

8N3QV01EG-0173CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$24.81621

LTC6930IDCB-5.00#TRMPBF

LTC6930IDCB-5.00#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON 5MHZ 8-DFN

Në magazinë: 0

$2.69280

TS3006ITD833T

TS3006ITD833T

Silicon Labs

IC OSCILLATOR/TIMER 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.51000

S-1410G27-A8T1U4

S-1410G27-A8T1U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC WATCHDOG HSNT8-A

Në magazinë: 0

$0.47087

DS4000GFN/WBGA

DS4000GFN/WBGA

Rochester Electronics

DS4000 DIGITALLY CONTROLLED TCXO

Në magazinë: 572

$38.14000

TLC556CNE4

TLC556CNE4

Rochester Electronics

2 FUNC, 1.2MHZ, CMOS, PDIP14

Në magazinë: 385

$0.68000

LMK61E2-156M25SIAT

LMK61E2-156M25SIAT

Texas

IC OSC CLK 156.25MHZ 6QFM

Në magazinë: 280

$8.96000

DS1075Z-80

DS1075Z-80

Rochester Electronics

DS1075 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 18

$16.00000

DS1077Z-66+

DS1077Z-66+

Rochester Electronics

3V ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 8 986

$1.92000

SN74LS629NE4

SN74LS629NE4

Rochester Electronics

VOLTAGE-CONTROLLED OSCILLATOR

Në magazinë: 125

$4.00000

Kategoria e produkteve

Top