8N3Q001KG-0012CDI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N3Q001KG-0012CDI

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N3Q001KG-0012CDI PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Clock Oscillator
 • numëroj:-
 • frekuenca:672.1627MHz, 696.4215MHz, 672.1627MHz, 696.4215MHz
 • tension - furnizim:3.135V ~ 3.465V
 • rrymë - furnizim:140 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:10-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NBXSBA046LNHTAG

NBXSBA046LNHTAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 1 300

$6.00000

SN74LS628N

SN74LS628N

Texas

IC OSC VCO 20MHZ 14-DIP

Në magazinë: 43

$4.18000

ICM231BFIPL

ICM231BFIPL

Rochester Electronics

ICM231BFIPL

Në magazinë: 0

$3.01000

SN74LS628D

SN74LS628D

Rochester Electronics

SN74LS628 VOLTAGE-CONTROLLED OSC

Në magazinë: 0

$2.30000

SA555D

SA555D

Rochester Electronics

1 FUNC, BIPOLAR, PDSO8

Në magazinë: 35 063

$0.12000

TPL5000DGST

TPL5000DGST

Texas

IC OSC PROG TIMER 10-VSSOP

Në magazinë: 554

$1.90000

LMK61E2-125M00SIAT

LMK61E2-125M00SIAT

Texas

IC OSC CLK 125MHZ 6QFM

Në magazinë: 275

$7.05000

CD4541BPW

CD4541BPW

Texas

IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14TSSOP

Në magazinë: 1 100

$0.52000

LTC6995IDCB-1#TRMPBF

LTC6995IDCB-1#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

Në magazinë: 2 081

$4.27000

NE555PS

NE555PS

Texas

IC OSC TIMER SINGLE 100KHZ 8SO

Në magazinë: 2 437

$0.48000

Kategoria e produkteve

Top