8N3QV01LG-1043CDI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N3QV01LG-1043CDI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N3QV01LG-1043CDI8 PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:496MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:145 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:10-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
8N4Q001LG-0102CDI8

8N4Q001LG-0102CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$23.73070

LTC6992MPS6-3#TRMPBF

LTC6992MPS6-3#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

Në magazinë: 0

$7.34420

NBXDBA014LN1TAG

NBXDBA014LN1TAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 1 373

$6.00000

DS1073Z-80

DS1073Z-80

Rochester Electronics

DS1073 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 1 116

$16.00000

LMK60E2-150M00SIAR

LMK60E2-150M00SIAR

Texas

IC OSC HI PERF LOW JITTER 6QFM

Në magazinë: 0

$7.93250

LMK60E2-100M00SIAR

LMK60E2-100M00SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 100MHZ 6QFM

Në magazinë: 0

$7.93250

PY2071ASC-101

PY2071ASC-101

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 2 032

$0.80000

LTC6930HMS8-8.00#TRPBF

LTC6930HMS8-8.00#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON 8MHZ 8-MSOP

Në magazinë: 0

$2.54540

DS4425BN+

DS4425BN+

Rochester Electronics

DS4425 425 MHZ CLOCK OSCILLATOR

Në magazinë: 1 790

$18.97000

SN74LS629NE4

SN74LS629NE4

Rochester Electronics

VOLTAGE-CONTROLLED OSCILLATOR

Në magazinë: 125

$4.00000

Kategoria e produkteve

Top