MAX96912EGTMY+E2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX96912EGTMY+E2

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
LINEAR COMPARATOR
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - krahasues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:-
 • numri i elementeve:-
 • lloji i daljes:-
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):-
 • kompensimi i tensionit - hyrje (maksimumi):-
 • rryma - paragjykimi i hyrjes (maksimumi):-
 • rrymë - dalje (tip):-
 • aktual - i qetë (maksimumi):-
 • cmrr, psrr (typ):-
 • vonesa e përhapjes (maksimum):-
 • histereza:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:-
 • lloji i montimit:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TLC352IDRG4

TLC352IDRG4

Texas

IC DIFF VOLT COMP DUAL 8-SOIC

Në magazinë: 0

$0.69472

LT1715CMS#TRPBF

LT1715CMS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC COMPARATOR 150MHZ DUAL 10MSOP

Në magazinë: 57

$8.17000

MAX993ESD+

MAX993ESD+

Maxim Integrated

IC COMPARATOR R-R 14-SOIC

Në magazinë: 4 816 300

$3.88000

MIC841HYMT-T5

MIC841HYMT-T5

Roving Networks / Microchip Technology

IC COMPARATOR MICROPWR 6TDFN

Në magazinë: 0

$0.64000

LM339AMX

LM339AMX

Texas

IC COMPARATOR QUAD LO PWR 14SOIC

Në magazinë: 2 870

$1.37000

MAX944CPD

MAX944CPD

Rochester Electronics

SINGLE-SUPPLY COMPARATOR

Në magazinë: 0

$3.50000

LMV7231SQ/NOPB

LMV7231SQ/NOPB

Texas

IC COMP HEX WINDOW W/REF 24WQFN

Në magazinë: 8 083

$3.99000

ADCMP573BCP-WP

ADCMP573BCP-WP

Rochester Electronics

COMPARATOR

Në magazinë: 8 550

$16.65000

LMV7219M7X/NOPB

LMV7219M7X/NOPB

Texas

IC COMPARATOR 2.7V-5V RR SC-70-5

Në magazinë: 2 322

$2.70000

PM119Y/883C

PM119Y/883C

Rochester Electronics

DUAL COMPARATOR

Në magazinë: 0

$3.94000

Kategoria e produkteve

Top